blacha stalowaOferta naszej hurtowni obejmuje blachy płaskie, w wariancie powlekanym i ocynkowanym. W asortymencie znajdują się arkusze o standardowych wymiarach. Na życzenie Klienta, przycinamy materiał na żądaną długość i szerokość.

Blacha płaska znajduje niezwykle szerokie zastosowanie, głównie ze względu na łatwy montaż. Standardowo oferujemy Państwu blachy gięte na tzw. rąbek stojący. Zaletą tego rozwiązania jest nie tylko trwałość połączona z niskim kosztem realizacji, ale także wyjątkowa szczelność oraz możliwość krycia dużych powierzchni, co doskonale sprawdzi się w przypadku dachów płaskich.

Wszystkie oferowane blach dostępne są zarówno w wariancie ocynkowanym, jak i powlekanym. W każdym z wymienionych przypadków, możemy mówić o doskonałym zabezpieczeniu przeciwkorozyjnym, dzięki czemu pokrycie zachowa swoje właściwości izolacyjne i estetyczne przez cały okres jego eksploatacji.

Nasz asortyment tworzą blachy o różnej grubości, dostępne w arkuszach o kilku standardowych rozmiarach lub docinane zgodnie z preferencjami Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.