blachy trapezoweNasza hurtownia oferuje Państwu blachy trapezowe w niezwykle atrakcyjnej cenie. Jako renomowany dystrybutor najwyższej klasy pokryć dachowych, posiadamy w swojej ofercie blachy trapezowe dostarczane przez najlepszych producentów na rynku materiałów budowlanych.

Wszechstronne zastosowanie i łatwość montażu to czynniki, które stawiają blachę trapezową w ścisłej czołówce najczęściej wybieranych pokryć dachowych. Materiał ten często znajduje zastosowanie w wielkogabarytowych obiektach o charakterze handlowym i przemysłowym, jednak równie dobrze sprawdzi się w przypadku nowoczesnych budynków o charakterze industrialnym.

Nasza oferta obejmuje różne warianty pokrycia, dające Państwu możliwość wyboru spośród wielu wzorów i kształtów. Do ich wykonania posłużyły najwyższej jakości blachy powlekane, z osłoną poliestrową. W ofercie posiadamy także blachy ocynkowane i alucynkowe, dające gwarancję długowieczności, dzięki wyjątkowej odporności na szkodliwe działanie wszelkich czynników atmosferycznych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty z zakresu blachy trapezowej – kliknij.