dachówkiWychodząc na przeciw potrzebom naszych Klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy dachówki cementowe i betonowe. Produkt oferujemy w niezwykle szerokim asortymencie, dzięki czemu każdy będzie mógł dobrać pokrycie adekwatne do indywidualnych potrzeb.

Niepodważalną zaletą dachówki cementowej, jest jej niezwykle atrakcyjny wygląd, do złudzenia przypominający pokrycia ceramiczne. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że za dachówkę cementową trzeba zapłacić znacznie mniejszą kwotę, niż ma to miejsce w przypadku jej szlachetniejszego odpowiednika. W naszej ofercie znajdują się dachówki zakładkowe esówki, marsylki, jak również płaskie karpiówki. Oferujemy Państwu także szereg produktów uzupełniających, jak dachówki okapowe, wentylacyjne, boczne oraz gąsiory.

Ze względu na swój unikalny charakter, dachówka cementowa bardzo często jest wykorzystywana w budownictwie sakralnym, przemysłowym i zabytkowym. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby materiał ten znalazł zastosowanie w obiektach mieszkalnych.

Do celów indywidualnych, bardzo często wykorzystywana jest dachówka betonowa. Mówimy tu o jednym z najpopularniejszych pokryć dachowych, który cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów. Do wytworzenia wysokiej klasy pokrycia, używa się specjalnie dobranej mieszanki betonu, która zapewnia doskonałą ochronę przez długie lata.