płyty warstwoweW budownictwie przemysłowym i gospodarczym, coraz większą popularnością cieszą się płyty warstwowe. W naszej ofercie znajdą państwo niezwykle szeroki wybór tego materiału, z gwarancją niskich cen.

Za sukcesem płyt warstwowych stoi przede wszystkim łatwy montaż, dzięki czemu proces krycia dachu jest skrócony do minimum. Materiał ten znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie poza ponadprzeciętną wytrzymałością, liczy się także krótki czas realizacji.

Oferta naszej firmy obejmuje płyty z rdzeniem wykonanym z poliuretanu, wełny mineralnej lub ze styropianu. Okładziny płyt wykonane są ze stali zabezpieczonej przed korozją, co niezwykle korzystnie wpływa na właściwości fizyczne i mechaniczne materiału. Płyty charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, co bardzo korzystnie wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania obiektu. Na uwagę zasługuje też ich niezwykła odporność na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Wszystkie oferowane przez nas materiały posiadają stosowne certyfikaty. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktową.